دانلود فيلم رحمان 1400
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است


GirlCartelما با فيلمي روبرو هستيم كه به موضوعات بسيار ظريف مي پردازد.   فضيلت بزرگ آن حساسيتي است كه در پرداختن به آنها نشان مي دهد. اين فيلم قبلاً در جشنواره هاي كن و سن سباستين امسال جوايز متعددي را از آن خود كرده بود.

لارا نوجواني است كه با بدن مرد متولد شده است ، اما مانند زن احساس مي كند. متأسفانه ، بدني شما با جهت گيري و عقايد ذهني شما مطابقت ندارد. نبايد تصور كرد كه طبيعت از ابتداي وجود دقيقاً عادلانه نبوده است. و راه برعكس كردن آن اشتباه عظيم مي تواند به يك سفر بسيار دردناك و دشوار برطرف شود.

لارا همان زن جواني است كه واضح است. او با داشتن شانزده سال سن ، در حال انجام اقدامات مورد نياز خود براي بازگرداندن سرنوشتي است كه از او دزديده شده است. او قبلاً هورمون مي گيرد. و علاوه بر اين ، او يك پدر دارد كه كاملاً از او در برنامه دشوار سفر كه در آينده اش كمرنگ است حمايت مي كند. شخصيت اصلي ما در انتظار عملياتي است كه مدتها انتظار دارد ، آنچه را كه آفرينش از آن گرفته است ، بازيابي مي كند و با آن ، مي تواند نفرتي را كه بدن خودش در نااميدي برانگيخته است ، پشت سر بگذارد. همچنين لارا دوست دارد رقاصنده شود.

لوكاس دونت ، فيلمساز بلژيكي ، در اولين فيلم بلند سينمايي خود ، درست در صحنه نمايش خود قرار دارد. از اولين لحظه ها ، هرگونه تمايل به بيماري يا سردرگمي ، صاف را رد كنيد. علاوه بر اين ، او موفق به تصوير كشيدن نوجواني است كه به خاطر شجاعت خود ايستادگي مي كند. اميد به رغم روبرو شدن با آينده اي خشمگين ، اميد او را بر آن دارد تا از امكانات خود در حد حداكثر يا فراتر برود. لارا توسط ويكتور پولستر بازي مي شود. عملكرد وي شايسته تحسين حداكثر است. به همدلي ، پيشنهاد ، رمز و راز و جذابيت بيدار شويد. سكوت آنها به روح ما مي ريزد. و با دشواري ويژه حضور در هر صحنه صحنه فيلم. لارا در كل فيلم روي پرده سينما است ، معمولاً بي سر و صدا ، حتي با روانشناسش.

GirlFoto1

كارگردان لوكاس دونت متعهد است با توجه ويژه به صحنه هاي رقص ، به يك تصوير روشن و حركات شديد دوربين بر روي شخصيت اصلي خود بپردازد. هدف از او پيروي مي كند ، او را مورد بررسي قرار مي دهد ، در صورت امكان در روده او نفوذ مي كند تا ما ممكن است رنج و روحيه بهبود او را با او در ميان بگذاريم. شجاعتي كه باعث مي شود او در هر پاييز ، در هر ضربه سرنوشت قيام كند و مسير او را دنبال كند ، كه بايد از بدو تولد او اتفاق افتاد. آن شجاعتي كه او را تحت فشار قرار مي دهد ، در سفري كه بايد به تنهايي طي شود. بله ، بي دفاع ، عليرغم حمايت اعضاي خانواده و كادر پزشكي و لطافت كمي ، حتي ظلم برخي از افراد اطراف او.

لوكاس دونت هم درست است كه باعث سردرگمي هويت جنسيتي و گرايش جنسي نمي شود. و او اين كار را با ظرافتي انجام مي دهد ، ويژگي اي كه همراهي مي كند ، ما قبلاً ، كل فيلم بلند را نيز پيشرفت كرده ايم. اثري از تفكر نفيس از عذاب ، اثري كه مشاهده مي كنيم و اثري كه نمايش داده نمي شود اما تصور مي شود. آن لحظات گذشته كه مطمئناً اتفاق مي افتد و اين كه نويسنده تصميم گرفته است از كار خود خارج شود ، يك مسير خطي را از شانزده سالگي لارا رديابي مي كند. كافي بود كه اين فيلم را در نوجوانان خود قرار دهد. كمي تحمل ، تحقير نسبت به متفاوت يا كنجكاوي را تصور كنيد كه مي تواند آنچه را كه تصور مي شود را برانگيزد و براي بررسي در اين مراحل رشد به دست نيامده است. و به عنوان يك نتيجه ، خسارت هايي كه در بالا مي تواند به قرباني وارد شود.

فيلم هاي خوبي در مورد هويت جنسي ساخته شده است. در همين راستا ، ما به ياد جذاب Laurence Anyways (2012) توسط كارگردان كانادايي Xavier Dolan ، كه در آن شخصيت اصلي آن ، يك معلم ادبيات ، تصميم به تغيير جنسيت مي دهد ، مي پردازيم . و يا در اين اواخر فيلم بريتانيا دختر دانماركي ( دختر دانماركي ، 2015) تام هوپر فيلمساز، بر اساس داستان زندگي يك ازدواج هنرمندان دانماركي اينار و گردا وگنر. و همچنين در بزرگسالي ، كار لوسيا پونزو آرژانتين ، XXY (2007) را به ياد مي آوريم كه شخصيت اصلي آن ، الكس ، براي محافظت از ويژگي هاي جنسيتي خود مجبور است خود را به همراه خانواده خود از جامعه جدا كند.

GirlFoto2

لارا ، صحنه به صحنه ، قهرمان مي شود كه نمي تواند تصوير خود را در آينه بايستد. او براي زندگي با او و تلاش براي تحول در او ، مجبور است علاوه بر مسيري وحشيانه و دشوار براي عبور از اصلاحات جسمي ، سرنوشت تحقيرهاي نفرت انگيز باشد. اگر تلاش براي تحقق جنسي خود شخص براي هر نوجواني پيچيده است ، به آن يك مسئله جنسيت اضافه كنيد كه عملاً مانع از ايجاد رابطه طبيعي با همسالان در سنين مشابه مي شود.

اين فيلم در مدت زمان طولاني توسعه نمي يابد. فقط چند ماه اما تلاش براي متقاعد كردن يك نوجوان كه بايد شش ماه ، يك يا دو سال منتظر بماند ، شبيه يك كار غيرقابل دستيابي است. آن زمان مانند دهه هاي فرازميني به نظر مي رسد. و بيشتر به لارا ، در بدن پيچيده شده است كه به نشانه هاي ذهن او پاسخ نمي دهد و به آرامي تغييراتي را كه هورمون هايي كه مصرف مي كند ، متابوليزه مي كند. و لارا ، در سختي هايش ، خوش شانس است. او اين پدر فهميده را دارد كه همچنين سعي مي كند از دختر خود حمايت و اعتماد به نفس شود. انتقال به   ساير محيط هاي خانواده ...

و ما به آن گذشته برمي گرديم كه نشان داده نشده است ، اما اين مسئله آشكار است. كودكي وحشتناك ، روزي روز با بچه هاي مدرسه اي كه در بين آنها متفاوت هستيد ، هدف كاملي براي دريافت همه شرارت هاي غيرقابل تصور ، بدون سرپناه ممكن. و بعد بزرگسالي ، آن دوران كه همه چيز در آن ساخته مي شود و هيچ چيز ساده به نظر نمي رسد. و اگر در آن مرحله حياتي ، فرد براي رسيدن به جنسيتي كه با آن مطابقت دارد ، به سختي مي جنگد ، همانطور كه براي لارا اتفاق مي افتد ، وجود مي تواند به يك بمبي بسيار پيچيده براي رسيدگي تبديل شود. و با سهولت زياد براي انفجار آن. حداقل ، ما با اعتماد به نفس و   انتظار براي آينده اي هستيم كه به ما امكان مي دهد تا ميوه هايي از چنين تلخي ها را با همدلي جمع كنيم.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۲:۵۴ ] [ ناصر ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blog9 :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب